contact izmir real estate , whatsapp skype direct call buy home in turkey izmir buy property contact turkey izmir real estate investment immigration contact contact izmir real estate , whatsapp skype direct call buy home in turkey izmir buy property contact turkey izmir real estate investment immigration contact

izmirestate

Contact Form

[wpforms id=”10540″]

izmir estate Central office:

No:2002 Floor:20 Business entrance, B Block, Folkart Towers, Manas Blv, Bayrakli/Izmir

izmir estate buy property, investment and immigration consultant

این شهر امکانات حمل و نقل درون شهری و برون شهری متنوع و تقریبا کاملی دارد. در izmir کارت‌بلیط اعتباری به نام کنت‌کارت یا کارت شهری (Kentkart) وجود دارد. از این کارت می‌توان برای مترو، اتوبوس ها، قایق ها و کشتی های شهری و دیگر امکانات شهری استفاده کرد. این کارت‌ها قابل شارژ مجدد نیز هستند.مرکز شهر دو ایستگاه قطار تاریخی و قدیمی دارد. آلسانجاک که در سال 1858 ساخته شده و دومین ایستگاه قطار ترکیه، ایستگاه بیسمین که در سال 1866 ساخته شده است.

خطوط راه‌آهن دولتی (Turkish State Railways) نیز خدماتی را به شهرهای دور و نزدیک انجام می‌دهد. روزانه قطارهای متعددی بین izmir و سایر شهرهای ترکیه تردد می‌کند. خطوط ریلی ایزبان (IZBAN)،به طول 80 کیلومتر، مسئول خدمات ریلی داخلی شهر و حومه است که در سال 2006 ایجاد شد. ایزبان کار خود را با 2 خط و سی و یک ایستگاه از سال 2010 شروع کرد و روزانه حدود 150,000 مسافر را جابه جا می‌کند. تمام مناطق اصلی شهر نیز، تحت پوشش شبکه اتوبوس شهری با نام اِسهوت (ESHOT) می‌باشند. قایق‌های شهری از سال 2000 در اختیار شهرداری از میر درآمده‌اند. خدمات قایق شهری، بخش عمده‌ای از تردد ساکنینی را تشکیل می‌دهد که در امتداد خلیج زندگی می‌کنند. قایق‌های متعددی به طور مداوم در اسکله‌های شهر تردد می‌کنند.